ABOUT US

Our company 10 years ago in Turkey, Ankara Based company was established as a wholly-owned domestic companies is a special cyber security.

Since the day we were founded, our company, acting with the principle of right service to the right customer, carries out consultancy and service activities under the umbrella of cyber security with its qualified personnel.

While service and consultancy services are at the top of our fields of activity, we also carry out product development activities with our software that we have developed for the sector and the need with our own team.

We work with all our strength as a team to mitigate cyber security risks with attack scenarios that I have developed specifically for institutions and organizations, depending on the contracts.

As our company, our company, which invests all of our gains in qualified personnel, training and quality service, aims to operate with our valuable and distinguished customers in our country for many years.
 

NATIONAL KEEP

PENETRASYON TESTLERİ

Penetrasyon testi, size birçok avantaj sunar: Zayıf noktalarınızı akıllıca yönetmenizi, Ağ kesintilerinin maliyetinden kaçınmayı, Düzenleyici gereksinimleri ve kanunların gerekliliklerini kolayca karşılanmasını, ayrıca kurumsal imajın ve müşteri sadakatinin korunmasını sağlar.

SİBER GÜVENLİK EĞİTİMLERİ

Siber güvenlik, ağları, bilgisayarları ve veri saldırısını, hasar ve yetkisiz erişime karşı korumak için tasarlanmış teknolojiler, işlemler ve uygulamalar gövdesidir. Siber güvenlik eğitimi, profesyonellerin güvenlik açıklarını tespit etmesini, saldırıları savuşturmasını ve acil durumlara hemen müdahale etmesini öğretir.

DANIŞMANLIK

BT güvenliğinizi artırmak için size en uygun en doğru çözümü buluyoruz. Zayıf noktaları ve problemleri tanımlamak, analiz etmek ve gidermek için kavramları ve stratejileri geliştirmenize ve uygulamanıza yardımcı oluyoruz. Uzmanlarımızın kapsamlı tecrübelerinden ve derinlemesine bilgilerinden yararlanın.

SERTİFİKASYON

Siber risk, on yıllar önce ortaya çıkmakta olan bir risk olarak görülmekteydi fakat bugün bir yılda yaklaşık 450 milyar dolarlık bir maliyet yaratan bir sorumluluk haline geldi. Siber saldırılar ve veri ihlalleri giderek artan sıklıkla, karmaşıklık ve sürekli değişen nitelikler, kuruluşların siber güvenlik ve risk yönetim ekiplerine sürekli olarak meydan okuyor. Bu meydan okumada galip gelmeniz adına personelinizin ve şirketinizin sertifikasyonuna yardımcı oluyoruz.